KONST / Litografier / Färglitografi 12432041
nr 1243 2041
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Skärgård, HC-upplaga, 6/50, signerad. Motivet: 34x41
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:21:00
24/3 12:17:27
300 kr
25/3 16:27:55
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö